Generaal Van Heutszlaan 3
Vragen? Neem contact op met Alexander Dekker van Rodenburg Makelaars
- Prijs€ 998.500 k.k.
- Aantal kamers7
- Aantal slaapkamers4
- Wonen246 m2
- Perceel608 m2
- LocatieBekijk op kaart
Villa Eleonore
In de villawijk "De Parken", welke een Rijksbeschermd stads- en dorpsgezicht is, staat deze zeer royale (246 m² woonoppervlakte!) vrijstaande monumentale villa met een prachtige en zeer zonnige, op het westen gesitueerde tuin met veel privacy en parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein. De villa, genaamd "Eleonore" is gebouwd in 1904, beschikt over diverse originele details zoals originele tegelvoer in de hal, sierspanten, paneeldeuren en een prachtig bordestrappenhuis met een mooi glas in loodraam. Het geheel is gelegen op een perceel van 604 m².
Door de mooie en bovenal centrale ligging in de Parken op slechtst enkele minuten lopen van het centrum, de royale maatvoering en de vrij gelegen tuin, is deze woning absoluut een bezichtiging waard!


Indeling
Begane grond: prachtige entree, hal met vestibule en originele tegelvloer, toiletruimte en toegang tot de provisie-/wijnkelder. Prachtige lichte en bovenal royale woonkamer en-suite met serre, schouw met openhaard, eiken visgraat parketvloer en openslaande deuren naar de tuin en heerlijke veranda. Aparte woon-/eetkeuken welke is voorzien van dezelfde parketvloer, diverse inbouwapparatuur en stucwerk wand- en plafondafwerking. Doorloop naar de bijkeuken met CV-opstelling en aansluiting voor de wasapparatuur.
1e Verdieping: bereikbaar via een mooie bordestrap met een tweede toiletruimte. Overloop, 3 royale slaapkamers, waarvan 2 met toegang tot een balkon en diverse inbouwkasten. Lichte, geheel betegelde moderne badkamer voorzien van inloopdouche en wastafelmeubel. 2e Badkamer met ligbad/douche combinatie, wastafel en aansluiting voor de wasapparatuur.
2e Verdieping: bereikbaar via een vaste trap. Riante etage met aangrenzend een eigen 3e badkamer voorzien van inloopdouche en wastafel en separaat toilet. Op deze etage zijn de spanten nog mooi in het zicht en is de kap voorts geïsoleerd en voorzien van stucwerk afwerking.
Interesse?
Heeft u interesse in een bezichtiging van deze prachtige, monumentale villa? Neem contact op met ons kantoor!

Deel deze exclusieve woning:

Bezichtiging plannen?
Neem vrijblijvend contact op met onze exclusief specialist Alexander Dekker bij Rodenburg Makelaars























































